Taşımacılık

 

TEZTRANS, yurtiçi karayolu taşımacılığında müşterilerine GDP standartlarına uygun, valide edilmiş ısı kontrollü araçlardan oluşan öz varlık filosu ve aynı standartlara sahip tedarik ağı ile Türkiye geneli hizmet vermektedir. Araç takip sistemi ile hem ürünlerin lokasyonu hem de ısı kontrollleri 7/24 online takip edilmekte ve müşterilerimize raporlanabilmektedir. Müşterilerimize, inbound operasyonlarında; fason üretim, üretim yeri-depo arası shuttle,  soğuk zincir/normal ürün, ham madde, yarı mamul, ambalaj, promosyon taşıma hizmetlerini outbound operasyonlarında; soğuk zincir/normal bitmiş ürün, medikal cihaz, yedek parça ve promosyon taşıma hizmetlerini özvarlık filomuz ve geniş tedarikçi ağımız ile sunmaktayız. Taşımacılık hizmetlerimiz kapsamında müşterilerimizin iade ve kargo süreçleri de yönetilmekte, KPI raporları ile performans ölçümleri paylaşılmaktadır.

Parsiyel/LTL

TEZTRANS, Taşımacılık Grubu müşterilerimizin inbound ve outbound operasyonlarında, GDP standartlarına uygun öz varlık filosu ve aynı standartlara sahip tedarikçi ağı ile koli, palet veya farklı kap tiplerinde, parsiyel hizmetler sunmaktadır. Inbound operasyonlarda müşterinin vereceği iş emirleri doğrultusunda üretici, ithalatçı firmalardan veya antrepolardan ham madde, yarı mamul, ambalaj malzemesi, promosyon malzemeleri veya bitmiş ürünler müşteri lokasyonlarına ya da TEZTRANS tesislerine parsiyel olarak taşınabilmektedir. Yine outbound operasyonlarında hazırlanan bitmiş ürün siparişleri, İstanbul içinde ecza depolarına ve İstanbul dışındaki alıcılar için ambarlara teslim edilirken promosyon, medikal cihaz ve yedek parçaları Türkiye geneli müşteri bölge ofisleri ve hastanelere teslim edilebilmektedir.

FTL

TEZTRANS, Taşımacılık Grubu olarak, müşterilerimizin inbound ve outbound operasyonlarında, GDP standartlarına uygun öz varlık filomuz ve aynı standartlara sahip tedarikçi ağımız ile farklı araç tiplerinde ısı kontrollü veya ortam sıcaklığında komple taşımacılık çözümleri sunmaktayız. Valide edilmiş, araç takip sistemi bulunan frigo kasa araçlarımız ile üreticilerden ham madde, yarı mamul, ambalaj ve bitmiş ürün nakliyelerini TEZTRANS lokasyonlarına veya müşteri fabrikalarına ayrıca bitmiş ürünlerin satış noktalarına ihtiyaca göre belirlenmiş en uygun araç tipleri ile sevkiyatları Türkiye geneli yapılmaktadır.

Acil Araç

Müşterilerimizin acil ihtiyaçlarını karşılamak için İstanbul içi ve İstanbul dışı alıcılara oluşturduğumuz öz varlık filomuz ile gün içi teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Ayrıca uzak mesafelere yapılacak acil ilaç gönderilerinde yine gün içinde teslimat yapılacak şekilde farklı çözümler sunabilmekteyiz.

İLETİŞİM

GOSB - Gebze Organize Sanayi Bölgesi, 1000. Cadde, No: 1023 Çayırova, 41420 Kocaeli, TR

  • T. +90 216 251 20 00 / +90 850 222 3 839
  • F. +90 216 251 20 30
  • E. info@teztrans.com