Hakkımızda

Hakkımızda - TezTrans Lojistik TEZTRANS Lojistik, 2011 yılında Selçuk Ecza Holding bünyesinde kurulmuştur. TEZTRANS, T.C. Sağlık Bakanlığından Mümessil Ecza Deposu izin belgesini 31 Aralık 2013 tarihinde alarak, sağlık sektöründe, ulusal ve uluslararası firmalara taşımacılık, kontrat lojistiği, sekonder üretim alanlarında entegre lojistik hizmetleri vermeye başlamıştır.

TEZTRANS, Sağlık Bakanlığı GMP/GDP standartlarına uygun, farklı iklimlendirme koşullarında ( 2-8˚C,  8-15˚C ve 15-25˚C) depolama ve sipariş yönetimi hizmetleri sunarken, GDP standartlarına uygun, ısı kontrollü ve ortam sıcaklığında özvarlık filosu ve aynı standartlarda geniş tedarikçi filosu ile Türkiye geneli taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Depolama ve taşımacılık hizmetleri dışında ilaç firmalarına karekod baskı, etiketleme, prospektüs değişimi, optik kontrol, ITS hiyerarşi oluşturma, Sağlık Bakanlığına satış ve PTS bildirimi gibi katma değerli hizmetler de sunmaktadır. TEZTRANS, teknolojiden aldığı güç, iş geliştirme becerisi ve müşteri odaklı yaklaşımı ile beklenti ve ihtiyaçlara en uygun çözümleri müşterilerine sağlamaktadır.

TEZTRANS, müşterilerinin, asıl faaliyet alanları olan ar-ge, üretim, satış pazarlama süreçlerine daha fazla odaklanabilmeleri için, entegre lojistik süreçlerinde, servis sağlayıcı rolünden daha büyük bir sorumluluk alarak “iş ortağı” prensibi ile hareket etmektedir.

TEZTRANS, kendi öz kaynakları ve güvenilir tedarikçi ağı, yaratıcı, eğitimli ve tecrübeli insan kaynağı, teknolojik alt yapısı ve yüksek kalite standartları ile sağlık lojistiğinde güvenilir ve rekabetçi bir profile sahiptir. TEZTRANS yasal mevzuatlara, etik kurallara ve çevreye olan hassasiyetini hiçbir zaman yitirmeden, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Vizyonumuz

Sosyal sorumluluklarının bilincinde, çevreye ve topluma duyarlı  bir kuruluş olarak yaratıcı, dinamik, eğitimli, tecrübeli ve mutlu insan kaynağı, teknolojik alt yapısı, geniş öz kaynakları, güçlü tedarik ağı, yüksek kalite standartlarında, güvenilir, rekabetçi hizmeti ile uluslararası platformda bilinen, kabul edilen ve saygı duyulan bir marka olmak. 

Misyonumuz

Müşterilerine sürekli değer yaratarak, rekabette onları en üst seviyeye taşıyabilmek, lojistik çözümlerinin yönetiminde stratejik bir “iş ortağı” olmaktır.

İLETİŞİM

GOSB - Gebze Organize Sanayi Bölgesi, 1000. Cadde, No: 1023 Çayırova, 41420 Kocaeli, TR

  • T. +90 216 251 20 00 / +90 850 222 3 839
  • F. +90 216 251 20 30
  • E. info@teztrans.com