Haberler

TEZTRANS Lojistik 2023 GMP - GDP Bilgilendirme
16.06.2023

TEZTRANS Lojistik, 8 - 11 Haziran 2023 tarihinde sağlık sektörü ile ilgili değerlendirmelerin yapıldığı etkinlikte yer aldı. Şirketimizin Yönetim Kurulu Başkan V. Sayın Mehmet YILMAZ, dünya sağlık sektörü ile ilgili görüşlerini aktardı. Ayrıca şirketimizin Genel Müdürü Sayın Şevket BAŞ;  GMP - GDP, şirketimizin yapısı ve faaliyetleri ile ilgili sektör temsilcilerine bilgilendirmeler yaptı.

Sağlık sektörünün tüm yönleriyle değerlendirildiği bu etkinlikte soğuk zincir taşımanın önemi de vurgulandı. TEZTRANS ailesi olarak bu bağlamda sevkiyatlarımızın tamamını insan sağlığına değer vererek müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik güvenilir çözümler sunarak gerçekleştiriyoruz.

Valide edilmiş 2 – 8 °C frigo araçlar ve ileri teknolojiye sahip iklimlendirme sistemleriyle ürünlerin gerektirdiği sıcaklık koşullarını sağlayarak tüm önlemleri alıyor, Euro sertifikalı araçlar ile sağlık sektöründe sürdürülebilir ve çevre dostu hizmetler sunuyoruz.

TEZTRANS Lojistik olarak Türkiye’ de etkin bir dağıtım ağına sahip olma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çerçevede kapsamlı ve güvenilir dağıtım hizmetleri sunmak ve sektörde öncü bir konumda yer almak adına çalışmalarımıza kararlılıkla devam ederken hizmet ağımızı genişletiyoruz.

Sağlık lojistiği alanında kalite standartlarına olan uyumumuz, teknolojik alt yapımız, güvenilir tedarikçi ağımız ve yetkin insan kaynağımız gibi özelliklerimizin yanında GMP - GDP mevzuatının getireceği değişikliklere hazırız ve mevcut faaliyetlerimiz bu mevzuata uyumludur.

Değerli katılımcılarımızla gerçekleştirdiğimiz bu önemli etkinlik, şirketimizin sektördeki değişikliklere uyumu ve öncü konumunu göstermesi açısından büyük bir öneme sahiptir. Sizlerin desteğiyle daha da büyüyerek sektöre en üst düzeyde değer katmaya devam edeceğiz.

 


 

 
 
 

İLETİŞİM

GOSB - Gebze Organize Sanayi Bölgesi, 1000. Cadde, No: 1023 Çayırova, 41420 Kocaeli, TR

  • T. +90 216 251 20 00 / +90 850 222 3 839
  • F. +90 216 251 20 30
  • E. info@teztrans.com