Haberler

Dünya Kadınlar Günü'nü Fidan Dikerek Kutladık
08.03.2021

TEZTRANS ailesi olarak kadın çalışanlarımıza, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde isimlerine özel hazırlanmış fidanlar hediye ettik ve hep birlikte tesis bahçesinde fidanları dikerek bu anlamlı günü ölümsüzleştirdik. 

 

Fidanları isme özel hazırlayarak bu anlamlı gün hep hatırlansın istedik. 
Kadın çalışanlarımız tesis bahçesinde kendilerine hediye edilen fidanları diktiler. 

TEZTRANS Lojistik’in Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan tesisinde gerçekleştirdiği 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlaması fidan dikim etkinliği, tüm kadın çalışanların katılımı ile renkli görüntülere yol açtı. TEZTRANS Lojistik İnsan Kaynakları Departmanı tarafından isme özel hazırlanan fidanlar kadın çalışanlarımıza hediye edilerek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlandı. Sonrasında çalışanlarımız tesis bahçesinde bir araya gelerek kendilerine hediye edilen fidanları özenle diktiler.

 

Fidanlar Tesis Bahçesine Dikildi

Kadın çalışanlarımızın bu anlamlı gününü kutlarken aynı zamanda TEZTRANS ailesi olarak çevreye olan duyarlılığımızı bir kez daha göstermek istedik ve fidanların dikimini tesis bahçemizde gerçekleştirdik. Her çalışanımız bahçıvanlarımız ile beraber kendi diktikleri fidanların bakımını üstlenerek gelecek nesillere önemli bir miras bırakacaklar.

 

 

Kadın Çalışan Oranı %47 

TEZTRANS ailesi olarak insan ve çevre sağlığına verdiğimiz önem kadar, iş dünyasına kadınların katmış olduğu değerin de bilinciyle, her yaştan, her pozisyonda kadınların istihdamına da büyük önem veriyoruz. TEZTRANS %47 kadın çalışan oranıyla lojistik sektöründe öncülük etmektedir.

Hem yönetim kadromuzda hem de operasyonel ekiplerimizde istihdam ettiğimiz kadın çalışanlarımızla daha güçlüyüz. 

 

 

Hatıra Fotoğrafı 

Fidan dikimi gerçekleştirilmeden önce, tüm kadın çalışanlarımız tesis bahçemizde anlamlı günün unutulmaması için bir araya gelerek kendilerine hediye edilen fidanlarla hatıra fotoğrafı çektirdiler. Covid-19 salgını nedeniyle, maske ve mesafe başta olmak üzere tüm önlemlerin alındığı etkinlikte, mesafeler olsa da TEZTRANS ailesi olarak tek yürek olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadık.

Toplu fotoğraf çekimi Covid-19 önlemleri kapsamında maske ve mesafe kuralına uyularak gerçekleşti. 

 

Başta TEZTRANS Lojistik İnsan Kaynakları Departmanı olmak üzere bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 
 
 

İLETİŞİM

GOSB - Gebze Organize Sanayi Bölgesi, 1000. Cadde, No: 1023 Çayırova, 41420 Kocaeli, TR

  • T. +90 216 251 20 00 / +90 850 222 3 839
  • F. +90 216 251 20 30
  • E. info@teztrans.com